Konkurentsiamet andis Geeniusele loa raamatupidamisportaali RMP.ee ostmiseks

Geenius Meedia sõlmis juunis lepingu raamatupidamis- ja maksuinfoportaal RMP.ee ostuks ning sai nüüd konkurentsiametist loa tehingu lõpule viimiseks.

Raamatupidamis- ja maksuinfoportaal RMP.ee on tegutsenud ligi 18 aastat. Portaalil on üle 50 000 registreerunud kasutaja ja rohkem kui 25 000 uudiskirja tellijat, portaal kogub keskmiselt kuus 80 000 unikaalset kasutajat.

Geenius Meedia tegevjuht Siim Saidla ütles, et RMP.ee lisandumine Geeniuse toodete sekka suurendab portaalis ärikasutajale pakutava info hulka ja on oluliseks täienduseks Ärigeeniuse ja DigiPRO sisule.

RMP.ee senised omanikud Karin Ungro ja Triin Omel koos kollektiiviga jätkavad tegutsemist RMP.ee toimetamisel ning toodete ja teenuste pakkumisel. Jätkuvad nii koolituste korraldamine kui ka raamatupidaja kalendermärkmiku kirjastamine.

Geenius Meedia plaanib koos RMP.ee meeskonnaga koolitustegevust laiendada ka teistele Geeniuse portaalide teemadele.

“RMP.ee liitumine Geenius Meediaga annab laiemad võimalused sisuliseks ja tehniliseks arenguks ning võimaldab tulevikus veel paremat ja kvaliteetsemat infot ning teenuseid raamatupidajate ja ettevõtjateni tuua,” lausus RMP.ee kaasasutaja Karin Ungro.

Geenius Meedia on kiiresti kasvav ettevõte, mis ehitab täpselt sihitud meediakanaleid, mille sisu on faktipõhine, arusaadav ja kasulik. Oleme müravabaks ja sõltumatuks platvormiks andekatele autoritele, hinnatud ekspertidele ning ideedele, mis teaduse ja tehnoloogia abil elu paremaks muudavad. 2021. aasta detsembrist on ettevõtte omanik Tallinna börsil noteeritud Baltimaade suurim meediakontsern Ekspress Grupp.

Pooled on kokku leppinud, et ei avalikusta tehingu hinda ega muid tingimusi. Tehing on

plaanitud lõpule viia 2022. aasta kolmandas kvartalis.