Mari-Liis Rüütsalu jätkab Ekspress Grupi juhatuse esimehena

Baltimaade suurima meediakontserni, ASi Ekspress Grupp nõukogu otsustas pikendada senise juhatuse esimehe Mari-Liis Rüütsalu volitusi veel 4 aasta võrra kuni 2025. aasta lõpuni.

Ekspress Grupi nõukogu esimehe Priit Rohumaa sõnul on alates 2017. aastast Ekspress Gruppi juhtinud Mari-Liis Rüütsalu on tõestanud end võimeka juhina, kelle eestvedamisel on meediakontsern teinud läbi märkimisväärse arengu.

„Ekspress Grupp on viimastel aastatel saavutanud meie kõige olulisema strateegilise eesmärgi – areneda kaasaegseks, peamiselt digitaalse tulubaasiga meediaettevõtteks. Täna moodustavad digitaalseid tulud kontserni müügist juba kolmveerandi ja lisaks online-reklaamimahtude kasvatamisele oleme suutnud käivitada digitaalsete tellimuste mudeli, mis näitab väga head kasvu kõigil meie turgudel ehk nii Eestis, Lätis kui ka Leedus. Mari-Liis Rüütsalu ja tema meeskonna käe all on Ekspress Grupp oluliselt parandanud ka kontserni majandustulemusi ning loonud läbi selle väärtust meie aktsionäridele. Meie eesmärgiks on järgmisel perioodil jätkata digitaalse meedia ärimahtude kasvatamist, organisatsiooni arendamist ning uutesse digitaalsetesse ärivaldkondadesse laienemist,“ märkis Rohumaa.

ASi Ekspress Grupp juhatusse kuuluvad lisaks Rüütsalule veel grupi finantsjuht Signe Kukin ja arendusjuht Kaspar Hanni.

AS Ekspress Grupp on Baltimaade juhtiv meediakontsern, mille tegevus hõlmab veebimeedia sisutootmist ning ajalehtede, ajakirjade ja raamatute kirjastamist. Samuti haldab kontsern elektroonilist piletimüügiplatvormi ja piletimüügikohtasid Eestis ja Lätis. Ekspress Grupp, mis alustas oma tegevust 1989. aastal, annab tööd ligi 1400 inimesele, omab Baltimaades juhtivaid online-meedia portaale, annab välja kõige populaarsemaid päeva- ja nädalalehti ning enamikku Eesti kõige populaarsemaid ajakirju.