Uues Delfi TV saatekavas on enam kui 50 saadet – lemmiksaatejuhid ja igapäevased otseülekande

Delfi TV uus hooaeg sai avalöögi 7. septembril. Kahtlemata rõõmustab vaatajaskonda uus kvaliteetne sisu: üle 50 erineva saate, lemmiksaatejuhid ja üle kuue tunni igapäevaseid otseülekandeid, hoidmaks teid kursis viimaste uudistega.

Alustanud eraldiseisva üle-leedulise TV-kanalina 2020. aasta alguses, on Delfi TV sellest ajast saadik jõudsalt kasvanud ja esitles uut sügisesest saatekava. Nagu varasemalt, pakub see eksklusiivset, vaid Leedut puudutavat sisu, otseülekandeid ja enam kui 50 saadet, kaasa arvatud vaatajaskonna lemmikud, nagu ,,Rambivalguses’’ (Dėmesio centre), ,,Erinevad jutud’’ (Kitokie pasikalbėjimai), ,,Ma olen ikoon’’ (Aš Ikona), ,,Alfase suurepärane kokasaade’’ (Alfo didysis kulinarinis šou), ,,Orijuse reisid’’ (Orijaus kelionės) ja palju teised.

Delfi TV uuel hooajal arutavad kuulsad ajakirjanikud oteseülekannetes aktuaalseid teemasid: Edmundas Jakilaitis hakkab juhtima ,,Rambivalgust’’ ja ,,Leedu poliitilist foorumit’’ (Lietuvos politikos forumas), Daiva Žeimytė küsitleb ,,Tööintervjuus’’ (Darbo pokalbis) poliitikuid, Aurimas Perednis on valmis intervjueerima külalisi ,,Delfi päevas’’ (Delfi Diena), Kristina Pocytė ,,Delfi hommikus’’ (Delfi Rytas) ja ,,Delfi päevas’’ ning Kristina Ciparytė ,,Delfi hommikus’’.

Vähemalt kolm korda nädalas hakkavad Delfi ajakirjanikud läbi viima päevakajalist saadet ,,Delfi teema’’ (Delfi tema). Vene keele kõnelejatele pakub Delfi TV otseülekandena päevakajalist saadet ,,Maskita’’ (Be kaukės). Jutusaadete fännide jaoks on lai valik programme, mille seast valida: ,,Erinevad jutud’’, ,,Ebamugavad küsimused Rolandas Mackevičiusega’’ (Nepatogūs klausimai su Rolandu Mackevičiumi), ,,Mõtled sa seda tõsiselt?’’ (Jūs rimtai?), ,,Rimas ja preester’’ (Rimas ir kunigas) Rimas Šapauskasega, ,,Ebamugavalt’’ Tomas Sinickisega (Nejaukiai su Tomu Sinickiu), ,,Lähedalt’’ (ARTimai). ©

Need, kes soovivad vaba aega kvaliteetselt veeta, saavad erinevateks tegevusteks häid ideid, vaadates saateid ,,Alfas üksinda kodus’’ (Alfas vienas namuose), ,,Orijuse’ reisid’’, ,,Hea päev kalastamiseks’’ (Šiandien kimba), ,,Anna gaasi’’ (Spausk gazą) ja paljusid teisi saateid. Kui sa oled mures enda ja ka lähedaste tervise pärast, ära maga maha saateid,,Tervislik! Arst Morozoviga’’ (Sveiki! Su gydytoju Morozovu), ,,Tervise retsept’’ (Sveikatos receptas) ja sel hooajal uhiuut saadet, mida juhib Vaida Kurpienė.

Delfi TV naissoost vaatajaskond on juba armunud ,,Ma olen ikooni’’, mida juhivad Asta Stašaitytė, Simona Nainė and Nijolė Pareigytė. Otse loomulikult on Delfi TV-l ka midagi, mis kustutab teie janu kuulsuste elustiili, muusikauudiste ja meelelahutuse järele: vali saadete seast nagu ,,Igapäevased kangelased’’ (Kasdienybės herojai) Rūta Lapėga, ,,Minu meelelahutuse NÄOD’’ (Mano pramogos VEIDAI), ,,M-1 hommikusaade’’ (M-1 ryto šou), ,,Vali!’’ (Garsiai!), ,,Delfi esietendus’’ (Delfi premjera) ja teised. Kui teid huvitab ettevõtlus, vaadake ka saadet ,,Juhitund’’ Saulius Jovaišaga, ,,Vastutustundlik suhtumine’’ Kristina Ciparytėga, ,,Rahandusküsimused’’ (Piniginiai reikalai) Viktorija Chockevičiūtėga ja ,,LinkedIn hommikusöök’’ Šarūnas Sakalauskasega. Spordihuvilistele, kes moodustavad märkimisväärse osa vaatajaskonnast, on alati kättesaadavad spordi- ja mitmesugused teised saated. Sel hooajal saavad nad nautida otseülekandena nii A Lyga jalgpallimänge, UEFA finaalmänge kui ka saateid ,,Sportlik vorm’’ (Sportinė forma), ,,Korvpallitsoon’’ (Krepšinio zona), ,,Kolmekordne kahene’’ (Trigubas dublis), ,,Värav’’ (Įvartis) ja paljusid teisi.

,,Ei ole sugugi üllatav, et videosisu on vaatajate seas saamas üha olulisemaks, see on ka põhjus, miks me sellele palju tähelepanu pöörame. Delfi voogedastusteenused on end turul juba tõestanud – Sprinteri tehtud uuringu kohaselt on Delfi enim vaadatud netitelevisioon Leedus. Me oleme õnnelikud, et eraldi telekanal Delfi TV, mis alustas ülekannete tegemisega aasta alguses, on samuti leidmas endale vaatajaid. Nad väärtustavad nii suurt hulka suurepäraseid päevakajalisi saateid kui ka kvaliteetset meelelahutussisu või spordiülekandeid, mis on kättesaamatud mõnel muul kanalil. Me püüame uut hooaega enda vaatajatele veelgi huvitavamaks teha,’’ ütles Delfi peatoimetaja Rasa Lukaitytė-Vnarauskienė. Alates 2007. aastast kuuluvad kõige populaarsem uudisteportaal Delfi (mitmed teemakanalid erinevatele vaatajaskondadele) ja reklaamiportaal Alio.lt Eesti meediagrupile Ekspress Grupp. Tegutsedes Balti riikides, keskendub kontsern elektroonilisele meediale, kirjastamisele ja ajaleheäridele. Ekspress Grupp omab samuti Leedu internetireklaami ettevõtet Adnet Media.