Tagasi

Riho Nagel

Delfi - Reporter/toimetaja
Töötanud aastast 2015

Alustasin Ekspress Meedias tööd 2015. aasta novembris. Olin Tudeng TV-s poliitikasaadet tehes aimu saanud, mis on ajakirjandus ja kuidas see töö välja näeb. Ekspress Meedia valisin, kuna see ettevõte tundus oma olemuselt kõige huvitavam, ajakirjanduslikult sõltumatu ja palju võimalusi pakkuv.

Hetkel töötan päevauudiste (Delfi ja EPL) reporteri ja päevatoimetajana. Reporteri rollis kirjutan uudislugusid erinevatel teemadel, kuid kõige enam köidab mind poliitika. Päevatoimetajana koordineerin Delfi uudistevoogu ja esilehte.

Kõige rohkem meeldib mulle minu töö juures vaheldusrikkus ja võimalus iga päev midagi uut teada saada. Vähemolulisem ei ole võimalus olla kõige olulise keskel, mis ühiskonnas toimub.
Ekspress Meedia liigub digitaalsete arengutega kaasa ja üha rohkem panustame sisule just online-maailmas. Seda iseloomustavad kõikvõimalikud uudsed lahendused veebis nagu näiteks asjalikud, aga ilusti vormistatud graafikud, interaktiivsed lahendused ja tugev videosisu.

Viie aasta pärast on ettevõte oluliselt suuremas mahus veebi kolinud ja eelkõige panustatakse lahendustele, mis töötavad veebis. Aga kindlasti ei ole kadunud ka paberväljaanded.

Kõigil, kes soovivad Ekspress Grupi ettevõtetesse tööle tulla, soovitan kindlasti proovida, aga ka mõelda, kas turvavöö on kinnitatud ja kas ollakse valmis elu kõige tempokamaks, aga ka õpetlikumaks sõiduks.